Wydłużenie rekrutacji wstępnej na szkolenia online dla nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu

 Zdjęcie Zdjęcie

Wydłużamy okres rekrutacji!

W związku z realizacją projektu pt. Śląskie. Zawodowcy współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 informujemy o przedłużeniu rekrutacji wstępnej na bezpłatne szkolenia online skierowane do nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu zatrudnionych w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe na terenie województwa śląskiego.

Zachęcamy zatem do wzięcia udziału w organizowanych szkoleniach.

AKTUALIZACJA! Rekrutacja wstępna potrwa do dnia 20 sierpnia br.

Szczegółowe informacje w zakresie oferowanego wsparcia i zasad rekrutacji wraz Formularzem zgłoszeniowym są dostępne na stronie internetowej projektu pod linkiem: https://zawodowcy.slaskie.pl/content/rekrutacja-wstepna-na-szkolenia-online-dla-nauczycieli-przedmiotow-zawodowych-oraz-instruktorow-praktycznej-nauki-zawodu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 32 774 47 16 lub kontaktu mailowego na adres: zawodowcy@slaskie.pl.

Serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie!