Konferencja podsumowująca niezwykłą kampanię społeczną pn. Poznaj Moc Zawodowca!

 Zdjęcie Zdjęcie
Za nami konferencja, która podsumowała trwającą ponad 2 lata kampanię społeczną w ramach projektu pn. Śląskie. Zawodowcy.

W dniu 25 października 2022 roku o godzinie 10:00 odbyła się konferencja prasowa podsumowująca efekty działań prowadzonych w ramach kampanii społecznej pn. Poznaj Moc Zawodowca! Ta wyjątkowa kampania społeczna prowadzona w projekcie pn. Śląskie. Zawodowcy, którego Liderem jest Województwo Śląskie, miała na celu popularyzację szkolnictwa zawodowego oraz ocieplenie wizerunku tytułowych ZAWODOWCÓW. Jej Ambasadorem był polski Youtuber, artysta i profesjonalista w swoim fachu - Cyber Marian.

Podczas konferencji, w której udział brała Pani Izabela Domogała - Członek Zarządu Województwa Śląskiego oraz przedstawiciele Partnerów projektu, tj. Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach mogliśmy usłyszeć jak wiele udało się osiągnąć w kontekście zwiększenia świadomości odbiorców kampanii w zakresie atutów szkolnictwa zawodowego.

Działania podejmowane przez Województwo Śląskie w ramach kampanii wyraźnie pokazały wyjątkowość kształcenia zawodowego, tego jak ważni i niezbędni są ZAWODOWCY w obecnym świecie, przełamały wiele stereotypów łączących konkretne zawody z określoną płcią i uświadomiły, że szkoły o profilu zawodowym to również nowoczesne, rozwojowe i ciekawe miejsca nauki, z dużymi możliwościami.

Pozytywne efekty, które zostały osiągnięte dzięki prowadzonej kampanii z całą pewnością pozostaną w naszym regionie.

Dziękujemy wszystkim za udział w konferencji!!!

Zachęcamy do obejrzenia filmu podsumowującego kampanię społeczną:

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Filmy