Kampania społeczna

Plakat kampanii społecznej Poznaj moc zawodowca


Czy wiesz, że … Cyber Marian radzi #13

 Zdjęcie
Czy wiesz, że we współczesnym biznesie trudno o przymiotnik, który zrobiłby większą karierę niż „rzemieślniczy”? Świat już nie jest zainteresowany tylko masową produkcją i coraz większe znaczenie nabiera niepowtarzalność, wyjątkowość, indywidualność i jakość


Czy wiesz, że... Cyber Marian radzi! #11

 Zdjęcie
Czy wiecie, że aby być mechanikiem samochodowym trzeba mieć prawo jazdy minimum kategorii B? Będąc mechanikiem samochodowym możesz pracować także na stacjach kontroli pojazdów czy w fabrykach samochodów. Nie wspominając już o możliwości pracy w wyścigach rajdowych!

Czy wiesz, że... Cyber Marian radzi! #10

 Zdjęcie
Czy wiesz, że rewolucja procesorów zaczęła się od 8-bitowego Intela 8008? Prędkość jego zegara wynosiła od 200 do 800 kHz. Dzisiejsze procesory osiągają bez podkręcania prawie 4 GHz w standardowych wersjach.

Czy wiesz, że... Cyber Marian radzi! #9

 Zdjęcie
Czy wiesz, że logistyka to nie tylko obsługa dostaw w transporcie, ale również strategiczne planowanie przyszłości? Logistyka występuje w naszym życiu codziennie, nawet idąc do dużego sklepu planujemy, co mamy kupić i zmierzamy najkrótszą drogą po wybrany produkt. Gdy chcemy kupić coś przez portal aukcyjny z odbiorem osobistym, to często zawężamy zasięg poszukiwań do swoich najbliższych okolic. Logistyka i jej wiele gałęzi przynoszą ogromne zyski, powodują rozwój społeczeństwa i są pewnym miejscem pracy. Taką właśnie wiedzę posiadają zawodowcy!

Czy wiesz, że... Cyber Marian radzi! #8

 Zdjęcie
Czy wiesz, że początki handlu związane są z rozwojem najstarszych cywilizacji, między innymi w Egipcie i Mezopotamii? To wtedy powstawały legendarne szlaki handlowe, takie jak np. Jedwabny Szlak z Chin do Rzymu. A ze szlakami handlowymi związane są ściśle wielkie odkrycia geograficzne. Jakie? Sprawdź w filmie z Cyber Marianem

Czy wiesz, że... Cyber Marian radzi! #7

 Zdjęcie
Jedną z umiejętności jaką musi posiadać fryzjer jest oczywiście zwinność. Jednak – aby móc prawidłowo zadbać o swoich klientów warto wiedzieć więcej o samej strukturze włosa. Co? Sprawdź w najnowszej ciekawostce od Cyber Mariana!Kampania “Poznaj MOC Zawodowca!” nabiera rozpędu!

 Zdjęcie
Jak mawiał Antoni Kępiński, „Choć człowiek niejednokrotnie narzeka na pracę, nie może się bez niej obejść”. To niewątpliwe ważna i spora część naszego życia, która poza środkami finansowymi daje nam też spełnienie i satysfakcję, pozwala się rozwijać i osiągać sukcesy. Coraz więcej osób, szczególnie młodych chce jednak, by praca była nie tylko obowiązkiem, ale też dawała spełnienie.


Wykonawca kampanii społecznej "Śląskie. Zawodowcy" wybrany!

 Zdjęcie
W projekcie „Śląskie. Zawodowcy” zaplanowana jest realizacja kampanii społecznej. Jej celem jest zmiana dotychczas funkcjonującego wizerunku edukacji zawodowej wśród mieszkańców naszego województwa. Pokazanie atrakcyjności oraz możliwości jakie wiążą się z tą ścieżką zawodową, mają zachęcić młodych ludzi do jej wyboru.